Sohbete Katılın

Kullanıcı Sözleşmesi

SohbetSitelerin.Com sitesi ve ilgili yöneticileri
- SohbetSitelerin.Com sitemiz ile ortak ağ da bulunan öteki sitelerimiz.
- Sitelerimizin bağlı olduğu sohbet siteleri sunucusu.
- Yukarıdaki sitelerimize ve sunucumuza giriş meydana getiren her kullanıcımız.
- Sitelerimizin bağlı olduğu mobil söyleşi odaları sunucusu ve sitelerimizden sizlere direkt olarak sunulan hizmetlerimize kullanıcılarımız ücretsiz olarak erişim sağlayabilmektedir.
- Sitelerimiz ve bağlı olduğumuz sohbet sunucusu kuralları ihlal edilmediği süre zarfı dışında SohbetSitelerin.Com ziyaretçilerine ücretsiz olarak mobil sohbet hizmetini kesintisiz olarak sizlere sunmaktayız.
- Sitemiz içerisinde kurallar sayfamızda bulunan maddeleri sitemize giriş yapan ziyaretçi tüm kurallarımızı okumuş, anlamış ve her maddesini bilinçli olarak kabul etmiş sayılır.
- Kullanıcılarımızın web sitemizim gereksinimlerini bilmesi ve bunun bilgisi dahilinde olması kullanıcının kendi sorumluluğundadır.
- Ziyaretçilerimizin rumuz, şifre ve sosyal medya adresleri benzer biçimde özel bilgileri SohbetGabile.Net birimleri tarafınca başka şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
- Sitemizi ziyaret eden kullananların ip adresleri kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınmış olunan tüm ip numaraları ve adresler ilgili kuruluşlar haricinde hiç kimse ile paylaşılamaz.
-Bilişim kabahatlarıyla mücadele birimlerine meydana getirilen şikayetler ve yaptırımlar neticesinde bilgiler tarafımızdan istenildiği takdirde yasal zorunluluk yasaları gereğince kullanıcı ip adresleri lüzumlu olan adli mercilere iletilir.
- Sunucumuzda ki tüm kullanıcılarımızın yasak hak ve özgürlükleri her süre için tarafımızca korunmakta ve desteklenmektedir.
- Sitemiz içinde gerekli sunucu birimlerine başvuruda bulunulmuş olduğu zaman hastalık duyulan vakasın çözümlenmesi tamamen tarafımıza aittir.
- Sunucumuz üzerinde kullanmakta olduğunuz takma isimlerinizi ve onların şifrelerini belirli yetki ve mercide bulunan yetkililer görebilmektedir.
- Kurallara uymayan ziyaretçileri rumuz yasaklama ve sitemiz ile bağlantı kurma hakkından yoksun edebilme hakkı SohbetSitelerin.Com yönetim ekipleri tarafından gerekli görüldüğü durumlarda yaptırımlar uygulanabilir.
- Sitemize giriş icra eden kişilerin erişkin birey yaş sınırını aşmış olması gereklidir ve bu yasal zorunluluk kuralları dahilinde uygulanmaktadır. Bu zorunluluğa uymayanların bu ihlalleri kuralları bilip bilgili oldukları şekilde ihlallerde bulundukları kabul edilmektedir.
- Bu kullanıcı sözleşmesi SohbetSitelerin.Com sitesi ve ona bağlı bulunan öteki web sitelerimiz ve bağlı bulunmuş olduğumuz mobil sohbet sunucusu yönetim birimleri ile sitemize giren her ziyaretçi arasında bağlayıcı olarak kabul edilmektedir.
- Sitemiz veya sunucumuz ile erişim sağlayan her ziyaretçi yukarıda bulunan sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş demektir.