Sohbete Katılın

Kurallar

- Sunucumuz içinde üyelerin yaptığı her çeşit davranış ve yazılı olarak suç olarak kabul edilebilecek her çeşit yaptırım ve söylemden SohbetSitelerin.Com sitesi ve Muhtelif görevlerde bulunan yetkilileri ve sitemiz içerisinde belirli alanlarda vazife icra eden Birey yada müesseselardan Mesul değildir.
- Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına ahenksiz ve kanuni suç teşkil edebilecek her çeşit söylem ve fiil kanuni işlemlerin başlatılmasına sebebiyet verebilir.
- Sunucumuz içinde etken biçimde bulunan öteki şahıslara yönelik her çeşit söylem, taciz ve küçük düşürücü her çeşit davranış sunucumuz içinde yasaktır.
- Sitemiz üstünde rumuz kayıt etme sisteminde kullandığınız Hususi profil şifreniz ve mail adresiniz gibi yalnızca tüzel ameliye gerektiren durumlarda tüzel ve kanuni merciler haricinde kesinlikle başka şahıslar ile paylaşılamaz.
- Sitemiz üstünde bulunan başka şahıslara yönelik bilgilerin telefon numarası ve öteki içtimai ağların sunucu içerisinde paylaşımını yapmak netlikle yasak olup ve yanısıra kanuni suç teşkil etmektedir. Mevzu bahis olan davranışlar da ve yapmış oldurımlarda bulunan üyeler için Lüzumlu bildirişim adresleri bilişim kabahatları ile mücadele ekiplerine bildirilip kanuni işlemlerin başlatılmasına destek olunacaktır.
- Kullanıcılarımızın sitemiz içerisinde mahrem ve cinsel muhtevalı her çeşit mevzuşmaları bizzat Hür iradelerine bırakılmıştır ve kimse tarafınca sorgulanmamaktadır.
- Sitemizde meydana gelebilecek her çeşit psikolojik baskı ve her çeşit cinsel muhtevalı konferans ve yaptırım ihtimallerine rağmen kanunlar gereği yetişkin bir Birey sayılmayan kişilerin sunumuz da bulunması sakıncalı olabilir.
- Sitemiz kullanıcılarının kayıtlayarak kullanmış oldukları rumuzların kullanım hakkı ve her çeşit sorumluluğu kendilerine aittir.
- Sitemiz içinde kullanılan rumuzların kanuni kullanım hakkı Lüzumlu görüldüğü vakitlerde kısıtlanıp hatta yasaklanabilir . Rumuzların telif hakkı SohbetSitelerin.Com İdare ekip ekibine tahsis edilmiştir.
- Sitemiz ile irtibat kuran her ziyaretçi bu kaideleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.